Dizajnia Art

Zachęcamy do odwiedzania strony www.dziennik.pl , gdzie jako eksperci doradzamy w tematach wnętrzarskich

http://nieruchomosci.dziennik.pl/design/artykuly/568448,500-plus-na-mieszkanie-tania-metamorfoza-nieruchomosci.html

http://nieruchomosci.dziennik.pl/design/artykuly/566668,bledy-w-urzadzaniu-mieszkania-top-10.html

 

Ten kto nie był na tegorocznych targach Warsaw Home Expo w Warszawie niestety powinien żałować…

Osobiście uważam, że ta edycja targów była na światowym poziomie pod kątem prezentacji wyjątkowych ekspozycji produktów, logistyki i świetnej organizacji.

Niesamowite jest jak branża wnętrzarska w Polsce – szybko i pięknie się rozwija.

Moją uwagę zwróciła estetyka stoisk i perfekcyjna w każdym detalu  identyfikacji wizualna nowych marek jak i korzystne transformacje tych długo obecnych już na rynku.

Jestem pod wrażeniem… tego, że tak duży nacisk kładzie się na  detal, „ładne opakowanie” , które współgra z niebanalną formą i dobrą jakością produktu.

Spacer alejkami wśród stoisk wystawienniczych to była uczta dla oczu.

Cieszy mnie fakt, że polskie wnętrzarstwo idzie tak dobrą stronę, że produkty oferowane Nam potencjalnym klientom są w przystępnych cenach  i dobrej jakości.

„Każdy” może posiadać wyjątkowe meble, materiały bazowego wykończenia: podłogi, płytki, tapety  itp.

Takie targi to świetna okazja, aby móc pooglądać, dotknąć, poszerzyć perspektywę patrzenia. Uwierzyć w to,  że poza IKEĄ jest jeszcze wiele funkcjonalnych, ale i  unikatowych produktów, które spowodują, że wnętrza w których mieszkamy są wyjątkowe.

Organizatorzy zadbali również o gości z branży. Program tegorocznego ARCHI DAY był bardzo interesujący.

Wybrałam się na warsztaty z fotografii wnętrz i uczestniczyłam w wielu ciekawych wykładach i rozmowach panelowych.

Duża dawka praktycznej wiedzy i możliwość posłuchania ciekawych ludzi.

Poczytajcie więcej o targach na oficjalnej stronie i za rok przyjdźmy tam wszyscy bo podejrzewam, że poprzeczka się podniesie w górę…

Wracamy z rozmachem.

Radość…

Nasza pierwsza publikacja ukazała się w 5 urodziny Dizajni.

Cieszy Nas to tym bardziej, że w Czterech Kątach ukazała się prezentacja wyjątkowego projektu mieszkania, którego realizacja była wielką przyjemnością.

Efekt sami oceńcie…

Zachęcamy do lektury

Kilka dni temu rozpoczęła się kolejna edycja wyjątkowych targów wnętrzarskich i designu w Mediolanie.

Słynne Salone del Mobile Milano 12-17.04.2016 – w tych dniach zjawią się tam projektanci, architekci, producenci i pasjonaci branży wnętrzarskiej z całego świata.

To niesamowite przeżycie…

W tym roku ciszymy oczy obrazkami i relacjami z internetu, ale za rok nie przepuścimy już tej okazji.

To już 55 edycja targów, dzieje się dużo i ciekawie…

Czytajcie na oficjalnej stronie https://www.salonemilano.it/ lub funpage-u https://web.facebook.com/salonedelmobileofficial/?_rdr

milan-design-week-juz-trwa-fot-mat-pras

Święta już bardzo blisko…

Przed Nami piękny i wyjątkowy czas z rodziną i bliskimi.

Życzymy Wam, aby te Święta były spokojne i magiczne.

Niech spełnią się wszystkie życzenia, a Nowy Rok będzie jeszcze lepszy niż ten 2015!

Za nami bardzo pracowity, ale i bardzo owocny czas. Czas rozwoju, wielu ciekawych projektów i realizacji…

Tym którzy Nam zaufali bardzo dziękujemy a wszystkich, którzy chcieliby z Nami współpracować – ciepło zapraszamy  !!!

dizajnia art FS736

Dziękujemy za miłe słowa….Tym razem zauważyła Nas garderoba wnętrz
Lubimy takie dnie:)
http://garderobawnetrz.blogspot.com/

DSC_7727

DSC_7746

DSC_7761

DSC_7777

DSC_7811

Z racji Naszego doświadczenia związanego z branżą kreatywną, mieliśmy ostatnio przemiłą okazję wykazać się jako parter w zaprojektowaniu koncepcyjnym strefy dobrej energii na tegoroczne Forum Energetyczne.

Strefa dobrej energii to przestrzeń promocji proekologicznych rozwiązań mający wielki wpływ na rozwój przemysłu i gospodarki.

Modułowa konstrukcja miała również pełnić funkcję strefy chillout-u, ekspozycji i mini centrum konferencyjnego.

Zobaczcie jak Nam to wyszło:)

cc

1

5

bizness

biznesss

 

taras

Od sierpnia 2015 pracujemy w nowym biurze przy ul. Kasprzaka 11a na warszawskiej Woli.

Jesteśmy szczęśliwi, że mamy przyjemność gościć Was w takim dogodnej i przyjemnej okolicy. Blisko szybko rozwijającego się centrum stolicy.

Dojedziesz do Nas nową linią metra (Rondo daszyńskiego)…lub zaparkujesz na parkingu obok budynku.Zapraszamy !!!

DSC_2189DSC_2208

 

 

Magiczne miasto inspiracji…Tak myślałam zawsze o tym miejscu i nie zawiodłam się.

Zakochani w Amsterdamie!!!

Szybki spacer ulicami tętniącego życiem miasta jest niezwykłym doznaniem estetycznym. Architektura zachwyca detalem i idealną kompozycją łączenia różnorodnych materiałów. Każda kamienica, każdy plac, każdy dom na wodzie:) każdy rower i jego właściciel-zachwyca.

Design i poczucie dobrego smaku jest tam wszech obecne i jakby naturalne, wpisane w codzienność. Odwiedziliśmy mnóstwo pięknych i inspirujących wnętrz. Jedliśmy w „codziennych ” knajpach siedząc na krzesłach, które normalnie oglądać można na wystawach i witrynach sklepów.

Tutaj można poczuć ten styl dosłownie, obcować z pięknymi przedmiotami, naturalnymi materiałami i prostotą, która w swym minimalizmie jest bogato wyjątkowa.

Jaki jest ten styl?

Naturalny. Nie tworzywa sztuczne, tylko to co można pozyskać z przyrody, czyli drewno (z sękami, o nierównych krawędziach, co dodatkowo podkreśla jego naturalny wygląd), ceramika, szkło, plecionki roślinne, skóry oraz surowce z recyklingu, co jest wyrazem ogromnej dbałości designerów holenderskich o środowisko naturalne. Formy i wzory inspirowane przyrodą, co również wynika z proekologicznego nastawienia twórców. Meble i dodatki często mają organiczne kształty, przypominające te występujące w naturze, ale nie są też rzadkością kubiczne formy, charakterystyczne dla minimalistycznych trendów. Wiele projektów odwołuje się też do wiejskiej tradycji – unowocześniona wersja dawnych topornych stołów, stołków, krzeseł i innych sprzętów wytworzonych wprawną ręką. Lampy natomiast często mają klosze przypominające oprawy przemysłowe. Dynamiczne wzory. Głównie geometryczne, ale też abstrakcyjne i typograficzne, czyli kompozycje z liter, napisy, sentencje. Rzadziej pojawiają się wzory roślinne, jeśli już, to mocno uproszczone. Ostatnio Holendrzy proponują  motywy dekoracyjne inspirowane ornamentami typowymi dla orientalnych dywanów. Wszystko to tworzy we wnętrzach naturalną, bezpretensjonalną, a do tego miłą i przytulną atmosferę. Ze względu na swój w miarę neutralny wygląd współcześnie projektowane przedmioty znakomicie komponują się z meblami i dodatkami dekoracyjnymi o historycznym rodowodzie o bardziej ozdobnych formach, które w stylu holenderskim są jak najbardziej dopuszczalne.

10 grudnia 2014 roku w Muzeum Żydów Polskich Polin odbyło się wyjątkowe w skali kraju wydarzenie: II Forum Dobrego Designu.

Ponad 700 gości, 5 paneli dyskusyjnych, 40 panelistów i 4 prezentacje z cyklu Case Study. Do tego 205 produktów ubiegających się o nagrody w konkursie Dobry Design 2015.

To tego dnia, w wyjątkowym miejscu, architekci, projektanci i przedstawiciele największych firm z branży, spotkali się, aby posłuchać, co o designie powiedzą jego największe sławy. My też tam byliśmy:)

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Oskar Zięta, Zuzanna Skalska, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Natalia Nguyen, Robert Majkut, Krystyna Łuczak-Surówka czy Nikodem Szpunar. Dyskusjom o designie nie było końca, a rozmowy trwały jeszcze długo po tym, jak sami zainteresowani opuścili scenę.

Wydarzenie wieńczyła uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2015.

IMG_2495 IMG_2503 IMG_2509